ТОП-10 НАЙПОПУЛЯРНІШИХ FAQ

Що таке SEO просування сайту?

SEO просування сайту – це комплекс заходів, спрямованих на оптимізацію та просування сторінок сайту в пошукових системах для виведення їх на перші позиції пошукових систем та залучення більшої кількості користувачів/лідів.

Як працює SEO просування сайту?

SEO оптимізація спрямована на користувачів, які шукають інформацію, послуги або товари в пошукових системах. Вони вводять запит в пошуковій системі і отримують десятки й сотні тисяч результатів, відсортованих за релевантністю. Основне завдання SEO спеціаліста – оптимізувати сторінки сайту таким чином, щоб користувач, який зайшов на сторінку сайту, отримав відповідь на свій запит і не повернувся назад у пошукову видачу.

Які існують етапи просування сайту?

Якщо узагальнити, то просування сайту можна розділити на два великі етапи – внутрішню оптимізацію та зовнішню. Внутрішня оптимізація – збирання семантики, робота зі структурою сайту, написання нового та оптимізація існуючого контенту, технічна оптимізація сайту. Зовнішня оптимізація – робота з масою посилань і управління репутацією бренду.

Скільки коштує розкрутка сайту?

Вартість просування сайту на першу сторінку пошукової системи напряму залежить від багатьох факторів. Основні можна виділити наступні: ніша, гео, конкуренція, поточний стан вашого проекту (вік сайту, попередні роботи і т.п). Якщо Ваші конкуренти постійно інвестують у SEO свого сайту, то потрібно прикласти багато зусиль і коштів, щоб їх наздогнати в найкоротші терміни.
Оскільки всі проекти різні, то й вказати фіксовану ціну, на жаль, не вийде. Для кожного сайту використовуємо індивідуальний підхід. Все підлягає окремому обговоренню і приблизну ціну можна буде зрозуміти після аналізу проекту/ніші/конкурентів. Для точного визначення ціни досить просто зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом і ми зможемо підготувати комерційну пропозицію для вашого сайту.

Скільки потрібно часу займатись SEO для виведення сайту в ТОП Google та коли отримаю перші результати?

Час до результату залежить від багатьох змінних. В першу чергу: ніша, гео, конкуренція, поточний стан вашого проекту (вік сайту, попередні роботи і т.п), бюджет та інші фактори.
Якщо говорити про середні терміни – ріст видимості сайту по релевантних ключових словах та перші результати збільшення якісного органічного трафіку можна очікувати через 4-6 місяців після завершення виконання робіт по внутрішній оптимізації.
Кожен сайт індивідуальний та шлях його розвитку також. Пропонуємо отримати індивідуальну пропозицію для вашого бізнесу та дізнатись можливі шляхи розвитку бізнесу в Google.

Які ви даєте гарантії?

Ми не даємо гарантій, оскільки існує велика кількість змінних факторів від яких залежить результативність SEO просування на які ми не можемо впливати. Наприклад, необачність відповідальної особи за доступність сайту/технічні правки, недотримання рекомендацій та стратегії просування, часткове виконання задач та інші. Ми гарантуємо якісне виконання всіх робіт по SEO, відповідальність та професіоналізм команди.

Чому нема продаж?

Час від часу ми зустрічаємося з нерозумінням зони відповідальності клієнта та гарантій від SEO компаній. І тут потрібно знати і розуміти межі кожного. В іншому випадку SEO спеціаліст може бути звинувачений, що немає моментального потоку продаж.

Давайте розберемо декілька факторів від яких залежить продаж?
🔸 від потреби в продукті в конкретний час (сезонність)
🔸 від “упаковки” вашого сайту
🔸 від рівня довіри клієнтів вам, вашій компанії та бренду
🔸 від вміння «закривати» холодні заявки на продаж.

Octopus Agency забезпечує ваш бізнес наступним: Займаємо ТОПи –> Генеруємо релевантний трафік –> Отримуєте лідів. Подальший продаж, це вже зона відповідальності бізнесу, де має бути забезпечена конкурентна ціна, якість продукту/послуги та УТП.

Чи можу я просто скопіювати контент собі?

Ні!
Пошукові системи, зокрема Google, виставляють жорсткі вимоги до якості та унікальності контенту. При спробах розмістити подібний контент Google знижує рівень ранжування сайту/сторінок або виключає подібні сторінки з індексу. Основна мета пошукової системи забезпечити користувача якісною та актуальною інформацією, яка чітко відповідає його запиту.

Можете дати прогноз щодо трафіку?

Прогнозування трафіку – досить складне завдання, яке має масу нюансів та містить ймовірнісну складову даних.
Якщо коротко, то розрахунок трафіку відбувається за формулою: Частотність запитів * CTR = Об’єм трафіку. Тут знову ж таки, велика умовність, тому що якщо говорити про суму частотностей по кластеру яку ми множимо на CTR, ми закладаємо для себе умову, що всі ключові слова будуть на однаковій позиції в пошуковій видачі.
На CTR впливає велика кількість факторів:

  • позиція сайту у пошуковій видачі;
  • якість сніпету;
  • тематика та регіон;
  • сезонність і т. д.

Тому прогноз відвідуваності сайту – це завжди дуже приблизні результати, тому що можуть не враховуватись ймовірні проблеми в отриманні прорахованого трафіку:

  • реклама у видачі;
  • наявність маркетплейсів та конкуренція у ніші та інші.

Чи обов’язково постійно займатись побудовою посилань & SEO?

Так!
Це аксіома, яка житиме, поки існують пошукові системи і працює SEO. Регулярні аудити та рекомендації допоможуть постійно тримати сайт у бойовій готовності, бути конкурентним та не давати пошуковим системам шанс песимізувати його за наявність помилок. Також постійна робота з сайтом забезпечує постійну підтримку актуальності, якості та регулярності контенту на сайті. Тому в очах аудиторії ви завжди залишатиметеся джерелом актуальної інформації та зручного інтерфейсу. Постійний процес нарощування зворотних посилань на сайт забезпечить ріст довіри пошукових систем до сайту та дозволить управляти репутацією бренду згідно цілей компанії.
Без постійного пошукового просування ви повільно втрачатимете трафік та репутацію, або з’являться конкуренти, які будуть кращі, а за всім стежити самому не вдасться.
До того ж, алгоритми пошукових систем змінюються, оптимізатори пошукових систем постійно впроваджують нові оновлення алгоритмів у спробі покращити пошукову видачу. Тому краще довірте SEO-просування вашого бізнесу Octopus Agency.

Не знайшли відповіді? Задайте питання